تبلیغات
اسپری رنگ دوپلی کالر
اسپری رنگ
رنگ اسپری آکریلیک
فروشگاه اسپری رنگ دوپلی کالر
 
 
 
فروش و پخش انواع اسپری های رنگ

اسپری رنگ سفید صدفی

نویسنده : mahan irani | تاریخ : 12:45 ب.ظ - یکشنبه 7 شهریور 1395

اسپری رنگ سفید صدفی


اسپری رنگ سفید صدفی

اسپری سفید صدفی محصولی جدید و بسیار کار آمد این محصول اولین بار است که در ایران تولید شده و از مرغوبیت بسیار بالایی برخوردار است .

برای ایجاد سطحی یکنواخت و بادوام برای کارهای دکوراتیو و هنری بکار می رود . سطوح مورد نظر بایستی عاری از هرگونه آلودگی ، زنگ زدگی ، چربی رطوبت و ... باشد . سطوح براق و زنگ زده را سمباده بزنید . قوطی را به مدت 1 تا 3 دقیقه خوب تکان دهید تا تیله ها به خوبی جابجا شوند.
هنگام پاشیدن رنگ متناوباً آن را تکان دهید بهترین دمای پاشش حدود 25 درجه سانتیگراد می باشد ( دمای اتاق ) . دکمه اسپری را فشار داده، در فاصله 25 - 30 سانتیمتر بپاشید و سطح مورد نظر را بطور افقی و عمودی بپوشانید . برای رسیدن به نتیجه  بهینه به جای یک لایه ضخیم از چند لایه نازکبا فاصله زمانی کوتاه استفاده نمایید. بلافاصله پس از مصرف قوطی را وارانه کرده ، به مدت 3 الی 5 ثانیه اسپری کنید تا مسیر لوله اسپری تمیز شود.

اسپری حاوی تولوئن و زایلن است . برای پوست ، چشم و بینی مضر می باشد . در طول مدت پاشش تهویه مناسب اعمال شود . از تنفس بخار آن اجتناب کرده و در اثر تماس رنگ با چشم بلافاصله به مدت 15 دقیقه با آب شسته شود و در صورت آسیب به پزشک مراجعه نمایید. از سوزاندن یا سوراخ کردن قوطی بعد از مصرف خودداری شود . در دمای کمتر از 49 درجه سانتیگراد و دور از دسترس کودکان نگهداری شود.

این محصول تولید شرکت رنگ رونق کیش می باشد.
برچسب ها : اسپری رنگ , اسپری رنگ صدفی , اسپری سفید صدفی , اسپری اکلیلی سفید , اسپری رونق کیش , اسپری , اسپری متالیک سفید ,
دنبالک ها : فروشگاه رنگ عتیق , رنگ هنری , رنگ پیکو کالر , رنگ پیکو , فروشگاه پیکو کالر , پیکو کالر عتیق , رنگ اکریلیک ,
 

آخرین مطالب